• Kolejki turystyczne

  To najpopularniejsze pojazdy turystyczne. Już ponad 100 naszych pojazdów jeździ po polskich i europejskich drogach. Stale pracujemy nad poprawą ich jakości i funkcjonalności.
  Dowiedz się więcej

 • Mini kolejki elektryczne

  To aktualnie najszybciej rozwijający się dział rynku pojazdów turystycznych. Z uwagi na niewielkie rozmiary oraz elektryczny napęd, pojazdy tego typu mogą być eksploatowane sezonowo w plenerze i całorocznie w pomieszczeniach zamkniętych (np. galerie handlowe).
  Dowiedz się więcej

 • Automobile elektryczne

  Nasza najnowsza propozycja to elektryczny samochód stylizowany na automobil z początków XXw. Dostępne są one w wersji 5 i 8 osobowej.
  Dowiedz się więcej

 • Inne pojazdy

  Przez prawie ćwierć wieku działalności wybudowaliśmy już chyba wszystkie typy pojazdów związanych z transportem osobowym: tramwaje, kolejki, autobusy, omnibusy, samochody... Jeśli masz nietypowy pomysł zapraszamy.
  Dowiedz się więcej

Doświadczenie


W toku ponad dwudziestoletniej działalności wybudowaliśmy ponad sto pojazdów stale pracując nad poprawą ich jakości i funkcjonalności.

Ekologia


Pojazdy produkowane w naszej firmie wykonane są produktów, które w znacznym stopniu ulegają biodegradacji. Dodatkowo rekomendujemy jednostki napędowe o niskiej emisji spalin lub elektryczne.

Pomoc


Nasi klienci mogą liczyć na wszechstronną pomoc i szkolenia zapewniające wysoką efektywność ekonomiczną.